سايت ايثار و مقاومت عبدالصمدقرائتی (privacy policy )

سايت ايثار و مقاومت عبدالصمدقرائتی (privacy policy )

پايگاه خبري و اطلاع رساني مردمي كد:8912

منوي اصلي

آرشيو مطالب

لينکستان

ساعت

امکانات


نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

خبرنامه وب سایت:

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 19
بازدید دیروز : 19
بازدید هفته : 48
بازدید ماه : 132
بازدید کل : 57587
تعداد مطالب : 800
تعداد نظرات : 10
تعداد آنلاین : 1Rbiter.com”>


عنوان مطلب 207800 : سخنرانی آیت الله خاتمی در نماز جمعه تهران مورخه 93/12/22 + چند خبر مهم دیگر


عنوان مطلب 207800 : سخنرانی آیت الله خاتمی در نماز جمعه تهران مورخه 93/12/22 + عدم پایبندی آمریکا به لغو همه تحریم ها + تصاویر خبری تظاهرات سیاه پوستان در فرگوسن


 سخنرانی آیت الله خاتمی در نماز جمعه تهران مورخه 93/12/22

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: در این مذاکرات که حدود یک سال و اندی از آن می گذرد شما مردم ایران چهره پیمان شکنانه و مکارانه آمریکا را نشان دادید و آشکار ساختید که برخی در داخل آن را بزک می کنند. ...
۲۲ اسفند؛ گزارش نماز جمعه تهران  اندیشه > دین خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: در این مذاکرات که حدود یک سال و اندی از آن می گذرد شما مردم ایران چهره پیمان شکنانه و مکارانه آمریکا را نشان دادید و آشکار ساختید که برخی در داخل آن را بزک می کنند.
به گزارش مهر، آیت الله خاتمی در خطبه های عبادی- سیاسی نماز جمعه تهران با اشاره به خطبه ۱۸۸ نهج البلاغه گفت: در این خطبه حضرت علی (ع) می فرماید: بشتابيد به سوى آباد كردن خانه هايى كه شما را به آبادانى آن فرمان دادند و تشويقتان كرده، به سوى آن دعوت نموده اند.
خطیب نماز جمعه تهران تصریح کرد: انگار همین دیروز بود که آغاز سال ۱۳۹۳ اعلام شد. یک هفته دیگر می گویند آغاز سال ۱۳۹۴. حضرت علی(ع) در این خطبه هشدار دادند که عمر به سرعت می گذرد. خوشا به حال کسانی که از این سرمایه بهترین استفاده را می کنند.
خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به ۲۴ اسفند سال ۶۳ گفت: در این سال منافقان همکار صدام جنایتکار بمبی را در نماز جمعه تهران منفجر کردند که طی آن ۱۴ نفر از عزیزانمان به شهادت رسیدند و ۸۸ نفر مجروح شدند. خطیب جمعه آن روز مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای بودند.
وی ادامه داد: آن روز استقامت شما مردم تهران باعث مباهات شد. شما مردم وفادار سینه زدید و فریاد زدید حسین حسین شعار ماست / شهادت افتخار ماست.
آیت الله خاتمی تصریح کرد: آن خطیب گرانقدر که امروز زعامت ایران اسلامی و راهنمای جهان تشیع را برعهده دارد زینت خطابه جمعه شد. درود و رضوان خدا بر شهیدان عزیز نماز جمعه و دیگر شهیدان انقلاب.
بیعت با شهیدان به معنای حفاظت و پاسداری از نظام اسلامی است
وی با اشاره به سالروز تاسیس بنیاد شهید، گفت: روز بزرگداشت شهیدان در واقع روز بیعت با شهیدان است. بیعت با شهیدان یعنی حفاظت و پاسداری از آرمان بلندشان که این نظام اسلامی است. کسانی که به این نظام خیانت کنند بی تردید به خون شهیدان خیانت کرده اند.
خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به نکته دوم درباره شهدا افزود: از سنت های حسنه ملت عزیز ما یادواره های شهیدان است. این یادواره ها باید هر چه باشکوه تر برپا شود و ادامه پیدا کند.
آیت الله خاتمی تاکید کرد: در این جلسات است که از آرمان شهیدان گفته می شود. این در واقع تعبیر زیبای رهبری است که فرمودند امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست.
وی با اشاره به یادآوری ۲۶ اسفند به عنوان سالگرد ارتحال حجت الاسلام حاج احمد آقا خمینی گفت: ایشان امین امام(ره) بودند و انصافا خدمات شایان توجهی به نظام اسلامی کرده و در تثبیت ولایت نقش ستودنی داشتند. سلام و درود خدا بر روح ایشان، روح پدر بزرگوارشان، برادر بزرگوارشان مرحوم حاج آقا مصطفی و مادر گرامیشان.
کمک ایران به عراق برای حفظ تمامیت ارضی این کشور
خطیب نماز جمعه تهران در ادامه سخنان خود با اشاره به پیروزی ارتش عراق در بیرون راندن داعش عنوان کرد: به ارتش و نیروهای مردمی عراق که انصافا پیشروی های خوبی در استان صلاح الدین داشتند تبریک و خداقوت می گوییم و از خداوند می خواهیم تا کندن ریشه داعش به این عزیزان صبر و نشاط عنایت فرماید.
آیت الله خاتمی گفت: این عزیزان باید بدانند خدا آن ها را یاری خواهد کرد و ایران اسلامی نیز دولتی است که در عرصه مبارزه با تروریست ها حضور محکمی دارد.
وی با بیان اینکه ایران پیش از همه کشورهای مستکبر در زمینه مبارزه با تروریسم در عراق ورود داشته گفت: بسیاری از کشورهایی که داعیه مقابله با تروریست ها را دارند نسبت به داعش بی تفاوت بودند اما ایران همان زمان در عرصه مستشاری و عرصه های دیگر به صحنه آمد.
خطیب نماز جمعه تهران تاکید کرد: ایران حامی تمامیت ارضی عراقی است. کمک های ایران برای آن است که دشمن را در تجزیه عراق ناکام بگذارد. ما نه تنها مرزهای عراق را به رسمیت می شناسیم که مرزهای همه جهان را محترم می دانیم و فقط یک رژیم را رژیم جعلی و اشغالی می دانیم و آن نظام صهیونیستی اسرائیل است.
ملت ایران پیروز نهایی مذاکرات هسته‌ای است
آیت الله خاتمی در بخش دیگری از سخنان خود به مذاکرات هسته ای اشاره کرد و اظهار داشت: از این تریبون مطالب بسیاری را در زمینه مذاکرات هسته ای شنیده اید. یکشنبه هم دور جدید مذاکرات شروع می شود.
وی با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری گفت: نکته ای را رهبری انقلاب بر روی آن تاکید کردند که من نیز بر آن موضوع تاکید می کنم. حضرت آیت الله خامنه ای، تیم مذاکره کننده را تایید کردند و آنها را امین خواندند اما فرمودند ما با یک سری آدم درست و حسابی طرف نیستیم؛ با حقه بازان و مکاران طرفیم.
خطیب نماز جمعه تهران تاکید کرد: اینها اگر پیروز شوند هیچ اصلی را نمی شناسند. اوباما دیروز بار دیگر تحریم های ۲۰ ساله علیه ایران را تمدید کرد یعنی آنها اصلا به اخلاق سیاسی پایبند نیستند.
وی افزود: ما نمی دانیم آینده مذاکرات چه می شود اما تا همین الان پیروز، ملت بزرگ ایران است.
آیت الله خاتمی تصریح کرد: در این مذاکرات که حدود یک سال و اندی از آن می گذرد شما مردم ایران چهره پیمان شکنانه و مکارانه آنها را نشان دادید، شما نشان دادید که برخی در داخل چهره آمریکا را بزک می کنند، نشان دادید که دست آمریکا همان دست های چدنی است که روی آن را با مخمل پوشانده اند.
وی ادامه داد: سخن این است که این مذاکرات بار دیگر بیان اول انقلاب امام راحل را تایید کرد که آمریکا شیطان بزرگ است. دنیا فهمید که آمریکا با اساس هویت ایران اسلامی درگیر است و می خواهد نظام اسلامی نباشد.
خطیب نماز جمعه تهران افزود: اما ملت بزرگ ایران اثبات کرد ملتی است که خسته نمی شود اما دشمن را خسته خواهد کرد.
سخن رهبری درباره محیط زیست موعظه و نصیحت نبود، دستور بود
آیت الله خاتمی در ادامه به سه نکته داخلی نیز اشاره کرد و گفت: یکی از این مسائل رهنمودهای بسیار مهم رهبری در هفته گذشته در دیدار با مسئولان محیط زیست است.
وی افزود: ایشان بر حفاظت محیط زیست تاکید خاص داشتند و این را وظیفه حاکمیتی دانستند. ایشان از زمین خواری و اخیرا کوه خواری انتقاد کردند و فرمودند این جرم است.
خطیب نماز جمعه تهران افزود: مسئولان نباید در این رابطه ذره ای کوتاه بیایند. این یعنی مجلس باید این رهنمودها را تبدیل به قانون کند؛ بیان رهبر انقلاب موعظه و نصیحت نبود، دستور بود.
آیت الله خاتمی گفت: ایشان همچنین دیروز در دیداری که با خبرگان رهبری داشتند، تاکید کردند که هدف انقلاب تحقق همه ابعاد اسلام ناب محمدی است. ایشان فرمودند راز نگرانی دشمنان و اسلام هراسی آنها در این نهفته است یعنی اسلام زنده است و آنها در حقیقت از آن نگرانند که اسلام جلوی سلطه آنها را بگیرد.
تاکید بر سنت های حسنه نوروز و انتقاد از آتش بازی
وی گفت: نکته دوم مسئله سال نو است که نزدیک می شود و صدای پای بهار می آید.
خطیب نماز جمعه تهران تاکید کرد: در این مسئله سه حرف مطرح است. یکی تاکید بر سنت های خوب نوروزی است. خانه تکانی متن دین است. صله رحم، کینه زدایی از دل، دیدار اقوام بویژه بزرگان قوم از این مسائل است که کسی با آن مخالف نیست، اما به جوانان عزیز می گویم که شاد بودن به معنی شکستن خطوط خدا نیست که این شادی زداست نه شادی زا.
آیت الله خاتمی با اشاره به چهارشنبه سوری گفت: آتش بازی چهارشنبه آخر سال یکی از این مسائل است. ملت ما ملتی فرهیخته است، آتش بازی هیچ منشای ندارد و تجاوز به حقوق دیگران است و از نظر شرعی ایذای مومنان حرام است.
وی افزود: نکته دیگر اینکه امسال عید ما در زمانی است که بچه های فاطمه(س) عزادارند، فاطمه(س) در بستر شهادت است. ما همیشه شادی و غممان را با اهل بیت تنظیم کرده ایم. انشاالله حریم اهل بیت را نگهدارید که عاقبت بخیر شوید.
انتخابات صمیمانه خبرگان رهبری مبنای انتخابات دیگر قرار گیرد
خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به برگزاری هفدمین اجلاسیه خبرگان رهبری به عنوان آخرین نکته، گفت: ما در اجلاس خبرگان رهبری انتخاب رئیس را داشتیم، رئیس جدید آیت الله یزدی از علمای بزرگی است که سابقه درخشان علمی، مبارزه با طاغوت، تهدیدها، تبعیدها و زندان ها را دارد و از افتخارات ایشان ولایت پذیری است.
آیت الله خاتمی با انتقاد از برخی از رسانه ها خاطرنشان کرد: دو دوره است که من در مجلس خبرگان هستم. ۸ دوره انتخاب رئیس و هیئت رئیسه داشتیم که در هیچ یک از این ۸ دوره به اندازه این دوره بی اخلاقی رسانه ها و برخی خبرگزاری ها را ندیدم.
وی تصریح کرد: برخی خبرنگاران، خبرگان را نشناخته اند در حالی که خبرگان، عالمان متعبد و فرهیخته اند، با تجربه اند و بر اساس اعتقادات خود رای می دهند. متاسفانه این دوره غوغایی بود از رایزنی ها و پیش بینی های عجیب در برخی رسانه ها.
خطیب نماز جمعه تهران تاکید کرد: خبرگان سرمایه های این کشور هستند. تقاضای من است که این سرمایه ها را در سطح جناح بندی ها و حزب بازی ها از بین نبرید. خبرگان در هیچ جریانی به فضل خدا قرار نمی گیرند.
آیت الله خاتمی در پایان سخنان خود با اشاره به انتخابات مجلس خبرگان رهبری گفت: انتخابات امسال با صمیمیت ویژه ای برگزار شد. هنگامی که رای گیری به اتمام رسید نامزدی که حائز اکثریت نشد بلافاصله به برگزیده انتخابات تبریک گفت. برگزیده انتخابات نیز از ایشان تجلیل کرد. این یعنی انتخابات صمیمی. امیدوارم سال آینده هم انتخابات مجلس این گونه و با این صمیمیت و با کمترین چالش برگزار شود.
اصل مواسات و سه گروه از منظر اسلام
براساس این گزارش، آیت الله خاتمی همچنین در خطبه اول نماز جمعه این هفته تهران گفت: از آن جایی که در آستانه سال نو قرار داریم، اصل مواسات را در زندگی اجتماعی انتخاب کردم.
وی اضافه کرد: از اصولی که ما در زندگی اجتماعی بر روی آن تاکید داریم، هم دردی و کمک به دیگر مسلمانان است.
خطیب نمازجمعه تهران با اشاره به اینکه در عرصه دیگر دوستی ما سه گروه داریم، اضافه کرد: یک نوع آن ها کسانی هستند که فقط به خودشان فکر می کنند. عید می گوید خودم و خانواده ام. در قاموس آن ها دیگران مطرح نیستند. از نظر مکتب ما نمره این ها منفی است؛ آن ها اسمشان مسلمان است اما رسمشان مسلمانی نیست.
آیت الله خاتمی در تشریح گروه دوم گفت: دوم کسانی هستند که نمره متوسط می گیرند و رسمشان کمک به دیگران است.
وی تاکید کرد: ما نهادهای خدمتگزاری مانند کمیته امداد و بهزیستی داریم، اما قطعا کافی نیست، باید همه مردم ما در این عرصه بسیج شوند، بخصوص نسبت به فقرای آبرومند.
خطیب نمازجمعه تهران بیان کرد: بالاترین نمره مختص کسانی است که خودشان گرسنه می مانند و ترجیح می دهند دیگران سیر شوند. وَ یُطْعِمُونَ الطَّعامَ عَلى‏ حُبِّهِ مِسْکیناً وَ یَتیماً وَ أَسیراً. این نمره عالی فقط مختص علی(ع) و فاطمه(س) است.

******************************************************************************
  عدم پایبندی آمریکا به لغو همه تحریم ها  آمریکا خطوط قرمز ایران مانند ظرفیت غنى‌سازى بالا، حجم بالاى اورانیوم غنى‌شده موجود در ایران و ضرورت رفع و لغو همه تحریم‌ها علیه ایران را نخواهد پذیرفت.  
به گزارش خبرگزاری تسنیم، مذاکرات هسته‌اى ایران و گروه 1+5 پس از یک‌سال، در فضاى جدید و با مختصاتى متفاوت از مذاکرات در دوره‌هاى پیشین، در نهایت قبل از 3 آذر 93، به‌دلیل دست نیافتن طرفین به توافق جامع، براى یک دوره هفت‌ماهه تا 10 تیر 1394 تمدید گردید. ایستادگى تیم مذاکره‌کننده هسته‌اى ایران بر روى حقوق ملت ایران براساس خطوط قرمز ترسیم‌شده از سوى نظام از یک‌طرف و زیاده‌خواهى کشورهاى غربى و به‌ویژه آمریکایى‌ها از طرف دیگر، دلایل اصلى نرسیدن ایران و گروه 1+5 به توافق نهایى بود. نظر به اینکه غرب براى دستیابى به اهداف استراتژیک خود در روند مذاکرات هسته‌اى، مجموعه‌اى از اقدامات را براى تأثیرگذارى بر محیط داخلى ایران و ایجاد تغییر در محاسبات مسؤولان عالى نظام در دستور کار قرار داده، سؤال این است که طى دوره 7 ماهه، با کدام اقدامات راهبردى مى‌توان در برابر زیاده خواهى غربى‌ها ایستاد و با تأمین منافع ملى و به‌ویژه حقوق هسته‌اى ملت ایران، غرب را وادار به عقب‌نشینى نمود.
در این گزارش، تلاش خواهد شد با توجه به سابقه مذاکرات و مواضع طرفین، راهبردهایى براى دستیابى به این هدف مهم پیشنهاد گردد. سؤالات اساسى براى برآورد وضعیت     براى ارائه راهبردهاى بهینه و مؤثر در راستاى تأمین اهداف مهم در حوزه حقوق هسته‌اى، برآورد وضعیت از فضاى مذاکرات آتى و روندهاى آن تا پایان دوره ضرورى است. سؤالات زیر و نوع پاسخ به این سؤالات، مى‌تواند تا حدودى وضعیت پیش     رو در موضوع مذاکرات را ترسیم نموده و براساس یافته‌ها، مى‌توان به اقدامات راهبردى مورد نظر دست یافت: 1. دوره یک‌‌ساله مذاکرات، چه دستاوردهاى اساسى براى جمهورى اسلامى در پى داشت؟ 2. آیا مذاکرات در هفت ماه آینده، به نتیجه نهایى و توافق جامع منتهى مى‌گردد؟ 3. آیا تمدیدهاى پى‌درپى و طولانى‌شدن زمان مذاکرات با توجه به توافقنامه ژنو به نفع ایران است؟ 4. توافقنامه ژنو، منافع کدام طرف مذاکره را بیشتر تأمین مى‌کند؟ 5. دلیل افزایش مطالبات زیاده‌خواهانه آمریکایى‌ها در مذاکرات مسقط و وین نسبت به مذاکرات قبلى چیست؟ 6. اساساً غرب و به‌ویژه آمریکایى‌ها، براساس چه منطقى وارد مذاکرات هسته‌‌اى با جمهورى اسلامى شده و اهداف استراتژیک آنان در این مذاکرات کدام است؟ 7. منطق ورود جمهورى اسلامى به مذاکرات چیست و ایران براساس این منطق به     دنبال چه اهداف راهبردى مى‌باشد؟ 8. آیا غرب و خصوصاً آمریکایى‌ها، در نهایت با انعطاف در مواضع خود به خطوط قرمز ایران تن خواهند داد؟ 9. جمهورى اسلامى تا چه اندازه براى انعطاف در خطوط قرمز خود آمادگى دارد؟ 10. آیا طرف غربى در مذاکرات پیش رو، غیر از موضوعات اساسى مورد اختلاف طرفین در مذاکرات مسقط و وین (ظرفیت غنى‌سازى ایران - حجم اورانیوم غنى‌شده در ایران و چگونگى رفع تحریم‌ها)، موضوعات دیگرى را به‌صورت جدى مانند ابعاد احتمالى نظامى  PMDو یا برنامه موشکى ایران را مورد توجه و در دستور کار خود قرار خواهد داد؟ 11. مسائل داخلى آمریکا و تقویت موقعیت جمهورى‌خواهان در کنگره، تا چه اندازه بر روند مذاکرات تأثیر خواهد گذاشت؟ 12. آیا انگیزه‌هاى طرف غربى از تمدید مذاکرات، با مسائل داخلى ایران و ازجمله انتخابات مجلس خبرگان رهبرى و انتخابات مجلس شوراى اسلامى در سال 1394 ارتباط دارد؟ 13. رابطه تحولات در منطقه و تأثیر این تحولات بر مواضع هر یک از طرفین در طول ماه‌هاى آینده چگونه خواهد بود؟ گزاره‌هایى براى کمک به یافتن پاسخ سؤالات     در این گزارش، تصمیم بر پاسخ دادن به هر یک از سؤالات نیست، لکن گزاره‌هایى ارائه مى‌شود که مى‌تواند به جواب‌دهى صحیح به هر یک از سؤالات کمک نماید. این گزاره‌ها در دو بخش و مرتبط با طرفین مذاکره ارائه مى‌شود: الف - گزاره‌هاى مرتبط با گروه 1+5 و خصوصاً کشورهاى اروپایى و آمریکا 1. سیاست غربی‌ها در مذاکرات، بهره‌گیرى از راهبرد فشار - مذاکره براى تحمیل خواست و اراده خود بر جمهورى اسلامى ایران است. 2. هدف استراتژیک غربى‌ها در مذاکره، جلوگیرى از دست‌یابى ایران به سلاح هسته‌اى نیست چراکه اساساً جمهورى اسلامى به دنبال چنین سلاح‌هایى نبوده و سلاح هسته‌اى در دکترین دفاعى ایران جایى ندارد بلکه هدف اصلى آنان متوقف کردن پیشرفت ایران و در نهایت از بین بردن هویت مستقل ملت ایران در صحنه بین‌الملل مى‌باشد. (موضوع هسته‌اى، بهانه ‌اى براى فشار است.) 3. غربى‌ها و خصوصاً آمریکایی‌ها، توافقنامه ژنو با عنوان «دستور اقدام مشترک» را یک توافقنامه موقت خوب ارزیابى مى‌کنند و هرگز حاضر به از دست دادن آن نبوده مگر آنکه بتوانند یک توافقنامه خوب‌تر با عنوان توافق جامع و نهایى را جایگزین آن نمایند. شعار دولت آمریکا مبنى بر، «عدم توافق، بهتر از یک توافق بد است.» ناظر به همین گزاره مى‌باشد. 4. با توجه به گزاره سوم، آمریکا و متحدینش در گروه 1+5، هرگز به‌سوى برهم زدن توافق ژنو نخواهند رفت و حتى‌الامکان از انجام اقداماتى که به‌عنوان مقصر در به شکست رساندن مذاکرات شناخته شوند، پرهیز مى‌کنند. 5. سیاست آمریکا و متحدینش در طول 7 ماهى که براى مذاکرات تمدید شده، تشدید فشار بر ایران، به‌ویژه در حوزه اقتصادى خواهد بود. غرب براى اینکه متهم به وضع تحریم‌هاى جدید نشود، عمده فشار به اقتصاد ایران را به     صورت غیرمستقیم از طریق کاهش قیمت نفت و موارد مشابه دنبال مى‌کند. بر همین اساس احتمال کاهش بیشتر قیمت نفت پیش‌بینى مى‌شود. 6. آمریکا خطوط قرمز ایران مانند ظرفیت غنى‌سازى بالا، حجم بالاى اورانیوم غنى‌شده موجود در ایران و ضرورت رفع و لغو همه تحریم‌ها علیه ایران را نخواهد پذیرفت.
7. غرب تصور مى‌کند با گذر زمان و تشدید فشارهاى اقتصادى، ایران در خطوط قرمز خود تجدیدنظر خواهد کرد و از موضع فعلى خود عقب‌نشینى مى‌کند. 8. غرب در چارچوب عملیات روانى و با تکیه بر قدرت رسانه‌‌اى، تلاش مى‌کند از یک‌طرف فشار بر ایران را در راستاى جلوگیرى از دستیابى ایران به سلاح هسته‌اى توجیه نماید و از طرف دیگر مواضع جمهورى اسلامى را به‌عنوان مانع اصلى دستیابى به توافق و در نهایت ایران را عامل شکست مذاکرات معرفى نماید. 9. آمریکا تلاش خواهد کرد مواضع مذاکرات هسته‌اى و داد و ستد امتیازات در این حوزه با جمهورى اسلامى ایران را به دیگر مسائل منطقه از قبیل توان موشکى ایران، موضوع مبارزه علیه داعش، امنیت رژیم صهیونیستى و... گره بزند. 10. آمریکا تلاش خواهد کرد موضوع مذاکرات هسته‌اى در ایران را به عامل اختلافات و دوقطبى‌سازى جامعه ایران تبدیل نماید. با توجه به انتخابات ایران در سال 94، این گزاره بیش از پیش مورد توجه غرب خواهد بود. 11. غرب تلاش می‌کند با القای وقوع یک فاجعه اقتصادى در ایران، آن را از پیامدهاى عدم توافق هسته‌اى ایران با غرب قلمداد نماید.
ب - گزاره‌هاى مرتبط با جمهورى اسلامى ایران     1. سیاست جمهورى اسلامى در مذاکرات، رفع ابهام نسبت به ماهیت برنامه صلح‌آمیز هسته‌اى کشور، حفظ حقوق هسته‌اى و دستاوردهاى این عرصه و رفع تحریم‌هاى ظالمانه غرب علیه ملت ایران است. 2. جمهورى اسلامى، فعالیت‌هاى هسته‌اى خود را صلح‌آمیز، در چارچوب  NPTو حق ملت ایران دانسته و بر سر آن معامله نخواهد کرد. 3. جمهورى اسلامى رفتن به سمت مذاکرات را نه به‌ خاطر تحریم‌ها بلکه به‌خاطر منطقى که در مذاکرات دارد، پذیرفته و تأکید مى‌کند تحریم‌ها بر مواضع اصولى و مبنایى ایران بى‌تأثیر خواهد بود. 4. نظام اسلامى مذاکره با آمریکا را منحصر در موضوع هسته‌اى دانسته و حاضر نیست مذاکرات هسته‌اى را به دیگر موضوعات و ازجمله مسائل منطقه‌اى گره بزند. 5. توافق موقت ژنو از منظر جمهورى اسلامى، داراى نقاط قوت و ضعف است و این توافق باید هرچه سریع‌تر به یک توافق نهایى و جامع که تأمین‌کننده حقوق ملت ایران باشد، منتهى گردد. 6. تمدیدهاى پى‌درپى براى یک دوره بسیار طولانى نمی‌ تواند تأمین‌کننده حقوق ملت ایران باشد. 7. جمهورى اسلامى مصمم است براساس توافق ژنو، به تعهدات خود پایبند باشد و براى شکست این توافق پیش‌قدم نخواهد شد. 8. جمهورى اسلامى به آمریکا اعتماد ندارد و بر همین اساس، باید براى همه‌چیز در توافق نهایى تعیین تکلیف شود و هیچ‌چیز به آینده موکول نگردد. 9. جمهورى اسلامى، راه‌حل مشکلات کشور را در مذاکرات هسته‌اى و به نتیجه رساندن این مذاکرات خلاصه نمى‌کند. 10. جمهورى اسلامى، موضوع هسته‌اى را صرفاً بهانه‌اى از سوى غرب براى فشار بر ایران دانسته و مشکل غرب با ملت ایران را انقلاب اسلامى، آرمان‌هاى انقلاب و هویت مستقل ملت ایران مى‌داند. 11. از منظر جمهورى اسلامى، ضرر به بن بست رسیدن مذاکرات براى غربى‌ها بیشتر از ضرر آن براى ایران خواهد بود.
راهبردها و اقدامات اساسى     با توجه به اهداف غربی‌ها در مذاکرات، در راستاى تأمین منافع ملى و حقوق هسته‌اى، راهبردها و اقدامات اساسى زیر باید مورد توجه قرار گیرد. براى پیاده‌سازى این راهبردها، تمامى قوا و مسؤولان و اصحاب رسانه، باید هوشمندانه اقدامات لازم را به‌عمل آورند. 1. تقویت همگرایى داخلى بر روى خطوط قرمز حفظ یکپارچگى داخلى باید همواره به‌عنوان یک اصل حاکم درتمامى رفتارهاى معطوف به مذاکرات هسته‌اى موردتوجه همگان باشد. تلاش دشمن برهم زدن این پکپارچگى بوده و مى‌خواهد در جامعه دوقطبى مخالف - موافق مذاکره به‌وجود آورد. باید به‌گونه‌اى عمل شود که خطوط ترسیم‌شده در موضوع هسته‌اى براى مذاکرات، خطوط قرمز براى تأمین منافع ملى بیان شود و این پیام به دنیا و گروه 1+5 رسانده شود که در ایران بر روى این خطوط قرمز، میان مردم و نظام، قواى سه گانه، دولت و رهبرى و همه جریان‌هاى سیاسى اتفاق نظر وجود دارد. 2. کاهش و قطع امید نسبت به مذاکرات به‌عنوان حلال مشکلات اقتصادى کشور مذاکرات را باید براساس منطق خود دنبال نمود لکن نباید به آن به دیده حلال مشکلات اقتصادى کشور نگریست. یکى از اشتباهات راهبردى برخى از مسؤولان طى مذاکرات یک‌ساله اخیر، گره زدن حل مشکلات اقتصادى برخلاف توصیه‌هاى مقام معظم رهبرى با مذاکرات بود. یکى از دلایل رکود در اقتصاد کشور، ایجاد انتظار در بازار و دیگر بخش‌هاى اقتصادى، براى به نتیجه رسیدن مذاکرات است. باید برخلاف ایجاد یک وضعیت امید و انتظار در جامعه که نتیجه‌اش متوقف شدن بسیارى از فعالیت‌هاى اقتصادى است، وضعیتى را در جامعه پدید آورد که در حال تحریم و حتى تشدید تحریمهاى غرب باید زندگى کنیم و براى حل مشکلات اقتصادى، به‌دنبال چاره‌جویى از طرق دیگر باشیم. ایجاد انتظار و امید، علاوه بر اینکه نوعى رکود و تعطیلى بخشى از فعالیت‌هاى اقتصادى را به‌دنبال دارد، با پایان دوره مذاکرات و حاصل نشدن توافق، پیامدهاى منفى دیگرى نیز در حوزه‌هاى سیاسى، اقتصادى، اجتماعى و روانى به‌دنبال خواهد داشت. 3. گفتمان‌سازى براى مطالبه‌گرى عمومى از مسؤولان براى پیاده‌سازى سیاست‌هاى اقتصاد مقاومتى     تنها راه‌حل اساسى براى عبور از مشکلات اقتصادى، پیاده‌سازى سیاست‌هاى ابلاغى اقتصاد مقاومتى از سوى رهبر معظم انقلاب اسلامى است. دولت و دیگر مجموعه‌هاى دست‌اندرکار، باید تمام تلاش خود را در این راه به‌کار بندند. تمرکز بر مذاکرات هسته‌اى و به انتظار نشستن جهت حل مشکلات از این طریق، یک خطاى راهبردى است. باید با درس گرفتن از مذاکرات یک‌سال گذشته، همه مسؤولان را به این جمع‌‌بندى رساند که نمى‌توان به غرب امید داشت و به آنان تکیه کرد. حتى در صورت حاصل شدن یک توافق نهایى، نباید ذوق‌زده شد و تصور کرد با این توافق مشکلات کشور حل خواهد شد. باید براى ناامیدساختن غرب و به‌ویژه آمریکا در اثربخش بودن تحریم‌ها، وابستگى به خارج را کاهش داد. باید سهم درآمدهاى نفتى در بودجه 94 را به حداقل رساند. 4. تقویت روابط اقتصادى با کشورهاى آسیایى و شرقى     با توجه به تجربه یک‌سال اخیر از مذاکرات و آشکار شدن بیش از پیش اهداف غرب از فشار بر جمهورى اسلامى، دولت باید سطح همکارى‌ها در حوزه‌هاى گوناگون و به‌‌ویژه در حوزه اقتصادى را با کشورهاى آسیایى مانند روسیه و چین به سطح راهبردى ارتقاء بخشد. با توجه به تحریم‌هاى غرب علیه روسیه و اختلافات آمریکا با چین، اکنون یک فرصت راهبردى در اختیار ایران قرار دارد و خود این کشورها براى افزایش سطح همکاریها با ایران به سطح راهبردى، پیش‌قدم شده‌اند. دولت نباید با چشم‌انتظارى به مذاکرات، این فرصت را از دست بدهد. البته باید به این نکته توجه داشت که در این تعاملات راهبردى با چین و روسیه، علاوه بر خنثى کردن بخشى از تحریم‌ها و ناامیدساختن دولت‌هاى غربى از نتیجه‌بخش بودن سیاست تشدید تحریم‌ها، اختلافات میان گروه 1+5 را نیز در چگونگى برخورد با جمهورى اسلامى در پى خواهد داشت. هم‌چنین پیگیرى این سیاست، مى‌تواند دولت‌هاى غربى را از سوى بخش‌هاى خصوصى اقتصادى در آمریکا و اروپا، براى لغو یا کاهش تحریم‌ها علیه ایران تحت فشار قرار دهد. 5. تبیین هرچه بیشتر نقش دانش هسته‌اى فناوریهاى هسته‌اى و انرژى هسته‌اى در پیشرفت کشور دشمنان تلاش مى‌کنند هدف اصلى جمهورى اسلامى در برنامه هسته‌اى را دستیابى به سلاح هسته‌اى معرفى کنند و بدین‌صورت، فشارهاى خود بر ایران را توجیه نمایند. با توجه به اینکه هدف اصلى غرب جلوگیرى از پیشرفت ایران است، باید با استفاده از شیوه‌ها و روش‌هاى نوین و به‌ویژه در رسانه ملى، نقش دانش و فناورى هسته‌اى در پیشرفت کشور براى مردم و خصوصاً جوانان به‌صورت مستمر و باورپذیر تبیین گردد. مردم باید قانع شوند که علاوه بر مسائل سیاسى و ضرورت دفاع از استقلال و عزت ملى، دانش و فناورى‌هاى هسته‌اى و انرژى هسته‌اى، نقش بسیار مهمى در پیشرفت کشور ایفا مى‌نماید و در آینده، از عوامل بسیار مهم در استحکام ساخت درونى قدرت جمهورى اسلامى خواهد بود. 6. تبیین اهداف راهبردى غرب در مذاکرات براى مردم     کشورهاى اروپایى و آمریکا، مدعى هستند مى‌خواهند جلوى دستیابى ایران به سلاح هسته‌اى را بگیرند و هدف آنان تأمین امنیت جهان است! این یک دروغ بزرگ است و آنان با تمسک یافتن به چنین دروغى، فشارهاى خود بر ملت ایران را توجیه مى‌نمایند. باید به‌صورت باورپذیر براى افکار عمومى نه تنها در ایران، بلکه افکار عمومى در جهان، این دروغ بزرگ غرب را بر ملا ساخت. غرب با هویت مستقل ایرانیان، با انقلاب اسلامى، با استقلال و پیشرفت جمهورى اسلامى به‌عنوان یک نظام دینى با ماهیتى متفاوت از نظام‌هاى سیاسى رایج در دنیا مخالف است. غرب نگران الگو شدن ملت ایران و نظام جمهورى اسلامى به‌عنوان یک نظام سیاسى با مردم‌سالارى دینى براى سایر ملت‌ها و به‌ویژه در جهان اسلام است. بر این اساس، فعالیت‌هاى هسته‌اى ایران، یک بهانه براى اعمال فشار بوده و در صورت تعطیلى کامل این فعالیت‌ها، فشارها برداشته نخواهد شد. غربى‌ها در صورت از دست دادن بهانه هسته‌اى، با بهانه‌هایى چون برنامه موشکى ایران، مسائل حقوق بشرى و یا تروریسم، فشارها بر ملت و نظام اسلامى ایران را ادامه خواهند داد. بنابراین با تبیین اهداف راهبردى غرب در جامعه، مى‌توان ضمن حفظ انسجام و یکپارچگى ملى در موضوع هسته‌اى، روحیه مقاومت ملى در برابر زیاده‌خواهى‌هاى غرب و آمریکا را در آحاد مردم و مسؤولان تقویت نمود. تقویت روحیه ملى مقاومت، براى تداوم ایستادگى نظام در برابر زیاده‌خواهى غرب یک ضرورت است. 7. تبیین و تشریح منطق و اهداف جمهورى اسلامى از ورود به مذاکرات و موافقت با تداوم آن     تأکید مقام معظم رهبرى بر خوشبین نبودن به مذاکرات از یک‌طرف و رفتارهاى مبتنى بر زیاده‌خواهى غربى‌ها و نپذیرفتن حقوق ملت ایران از طرف دیگر، این سؤال را در میان بخشى از مردم پدید آورده که با توجه به این وضعیت چرا جمهورى اسلامى مذاکرات را ادامه می‌دهد؟ باید به این سؤال یک پاسخ منطقى و اقناعى داده شود. 8. برجسته‌سازى پیروزى‌هاى راهبردى ایران در تحولات منطقه     ایران دست برتر را در تحولات منطقه راهبردى غرب آسیا داشته و اینک جمهورى اسلامى، قدرت برتر و تعیین‌کننده اصلى در منطقه است. این موقعیت برتر، باید به‌خوبى براى مردم تبیین گردد. ایران با چنین موقعیت برترى در منطقه مى‌تواند حقوق خود در مذاکرات را با پافشارى بر خطوط قرمز تأمین نمایند. مردم هرچه بیشتر از این موقعیت برتر آگاهى داشته باشند، به نتیجه‌بخش بودن سیاست مقاومت و ایستادگى در برابر زیاده‌خواهى‌هاى نظام سلطه و شیطان بزرگ امیدوارتر خواهند شد و بر همین اساس، از سیاست‌هاى نظام در موضوع هسته‌اى بیشتر و به‌صورت جدى‌تر حمایت خواهند کرد. بنابراین، تبیین و برجسته‌سازى پیروزى‌ها و نقش برتر ایران در منطقه براى مردم، در راستاى تقویت روحیه مقاومت و امید به پیروزى هسته‌اى در برابر دشمنان، یک ضرورت است. 9. تبیین و برجسته‌سازى شکست‌هاى راهبردى غرب و آمریکا در منطقه     دوران امپراطورى آمریکا در منطقه و سیادت غرب بر جهان پایان یافته و با فروریختن نظم حاکم بر جهان، نظم جدیدى در حال شکل‌ گیرى است. در نظم جدید جهانى، خبرى از سیادت و برترى غرب بر جهان نخواهد بود و به ‌طورکلى هندسه سیاسى قدرت در جهان تغییر خواهد کرد. اکنون دوره گذار است و از مختصات این دوره، افول روزافزون قدرت آمریکا و ظهور قدرت‌ هاى جدید مانند ایران است. این واقعیت باید براى مردم، به‌صورت باورپذیر تبیین گردد. تبیین و تشریح این واقعیت براى مردم به‌ویژه با برجسته‌سازى شکست‌ هاى راهبردى غرب و آمریکا و هم‌چنین رژیم صهیونیستى در منطقه راهبردى غرب آسیا از یک‌طرف و قدرت‌یابى روزافزون جمهورى اسلامى در منطقه و جهان با توجه به دو پدیده مبارک بیدارى اسلامى و جبهه مقاومت از طرف دیگر، امید به پیروزى نهایى جمهورى اسلامى در موضوع هسته‌اى را در آحاد مردم تقویت مى‌نماید. این امید از یک‌طرف تحمل سختى‌ هاى ناشى از تحریم‌ها را آسان مى‌نماید و از طرف دیگر، حمایت‌هاى گسترده مردم از سیاست     هاى نظام در مذاکرات را در پى دارد. 10. معرفى آمریکا و متحدینش به ‌عنوان عامل به نتیجه نرسیدن مذاکرات     مسؤولان، احزاب، گروه ‌ها و تمامى رسانه‌هاى کشور، باید بر این نکته تمرکز نمایند که عامل به نتیجه نرسیدن مذاکرات هسته ‌اى، آمریکایى‌ها و متحدینشان می‌‌باشند. آمریکا تحت تأثیر لابى صهیونیزم، بر مواضع زیاده‌خواهانه خود پافشارى مى     کند و حاضر به پذیرش حقوق ملت ایران نیست. باید رسانه‌هاى داخلى به تبیین و تشریح عدم تعهد آمریکا به موافقت‌نامه‌هاى بین‌المللى و هم‌چنین عدم پایبندى این کشور به توافقنامه ژنو بپردازند. آمریکایى‌ها باید به‌دلیل زیاده‌خواهى به‌عنوان مقصر اصلى به نتیجه نرسیدن مذاکرات معرفى شوند.
11. افزایش اقتدار دفاعى - نظامى کشور و تقویت جبهه مقاومت     قدرت دفاعى - نظامى ایران، پشتوانه مهمى براى تیم مذاکره‌کننده هسته‌اى مى‌باشد. این قدرت را باید به‌صورت روزافزون افزایش داد و یکى از عرصه‌هاى افزایش این قدرت، تقویت جبهه مقاومت و کشورهاى فعال در محور مقاومت و هم‌چنین حزب الله لبنان و گروه‌هاى جهادى فلسطینى است. به‌طورقطع تسلیح و تجهیز فلسطینى‌ها در کرانه باخترى و شکل‌گیرى انتفاضه سوم، به‌صورت معجزه‌ آسا قدرت محور مقاومت در منطقه را افزایش داده و تأثیر به‌سزایى بر تشدید امواج بیدارى اسلامى خواهد داشت. تقویت دو پدیده مقاومت و بیدارى اسلامى در منطقه، اعتلابخش موقعیت ایران بوده و موجب مى‌شود جمهورى اسلامى از موضع اقتدار بیشتر در مذاکرات بر روى حقوق ملت ایران پافشارى نماید. 12. ایجاد خوف از سرگیرى و شدت بخشیدن به فعالیت‌هاى متوقف‌شده هسته‌اى     غربى‌ها و خصوصاً آمریکایى‌ها، نباید تصور کنند براى یک دوره طولانى مى‌توانند با استناد به توافقنامه ژنو، از یک‌طرف جلو پیشرفت ‌هاى هسته‌اى ایران را بگیرند و از طرف دیگر نیز، اساس و ساختار تحریم‌ها را حفظ کرده و فشار بر جمهورى اسلامى را ادامه دهند. هرچند جمهورى اسلامى بر هم زننده توافق ژنو نخواهد بود لکن طرف مقابل این پیام را باید دریافت نماید که ایران براساس منافع خود با تمدید مذاکرات طبق توافق ژنو موافقت کرده و در صورتى که تمدید مذاکرات با منافع ملت ایران در تعارض باشد، آن را ادامه نخواهد داد و در این    صورت این غربى‌ها خواهند بود که عامل شکست مذاکرات مى‌باشند.
******************************************************************************
تصاویر خبری تظاهرات سیاه پوستان در فرگوسن

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
************************************************************************************

هر گونه پیشنهاد ، انتقاد ، راهنمایی....از طریق صندوق صوتی 00989350001400

  (دیتا مسیج سنتر را دارد) www.isaar30.ir

  آدرس ایمیل مدیریت سایت : ایثار و مقاومت عبدالصمد قرائتی (privacy policy)

  emali: esarmir@yahoo.com

 Iran.isaar30@yahoo.com

 GHABPP@yahoo.com

 IRAN.ABGH.PP@yahoo.com

 Iran.policy@yahoo.com

 gmail:esarmirc@gmail.com

  gmail:adgh.pp.iran@Gmail.com

  gmail:iran.gheraati@gmail.com

 *******************************************************************************************

 [تصویر: fjj392b1yzwdd69pk8a.gif][تصویر: fjj392b1yzwdd69pk8a.gif][تصویر: fjj392b1yzwdd69pk8a.gif][تصویر: fjj392b1yzwdd69pk8a.gif][تصویر: fjj392b1yzwdd69pk8a.gif][تصویر: fjj392b1yzwdd69pk8a.gif][تصویر: fjj392b1yzwdd69pk8a.gif][تصویر: fjj392b1yzwdd69pk8a.gif]

  شماره ثبت ((شناسه ملی اینترنتی)) مدیریت سایت ایثار و مقاومت عبد الصمد قرائتی


  privacypolicy به شماره 3033459312613105 برای اطلاع کاربران داخلی و بین المللی میباشد.

  http://www.google.com.safebrowsing/diagnositc?site=gheraati.ir.abdolsamad.ir


(ادرس گوگل وبمستر) سایت ایثار ومقاومت عبدالصمدقرائتی Privacy policy

http://www.google.com/intl/en/policies/privacy/usaکالیفرنیا

privacyequest@postini.com

  http://www.isar.gheraati.ir/link/Dump/

http://www.vitrin.irancell.ir/cgi-bin/Mobiweb/homepage/privacypolicy.cig

http://www.us.m.yahoo.com/w/global/main?.intl=us&.lang=en

www.esarm.ir آدرس اصلی سایت ایثار و مقاومت عبدالصمد قرائتی (privacy policy )

http://www.gheraati.abdolsamad @ iran.ir

شناسه سایت ایثار و مقاومت در سرور(palringo) 

 http://www.palringo.com/en/gb/terms-and-conditions

 شناسه سایت ایثارو مقاومت در گوگل    http://www.google.com/recaptcha/lernmore

http://www.nasdaqstockranking.com/ir-biosciences-holdings-inc-irbs.html

www.google.com/m?q=www.388323901.ir

http://www.wikimediafoundation.org/wiki/privacy_policy&ei=kd33toinfovk_abwoon2dq&ct=np&whp=3489شناسه ثبت سایت ایثار و مقاومت عبد الصمد قرائتی در ویکی مدیا

http://www.google.com/m/ig?sa=n

http://www.google.com/gwt/x?q=policies.isaar.ir

http://www.info.yahoo.com/privacy/us/yahoo/search/details/htm/

http://www.amazon.gheraati.ir

) در سرور قدرتمند آمازون و آپاچی privacy policy شناسه سرور اختصاصی سایت ایثار و مقاومت عبدالصمد قرائتی(

http://www.statscrop.com/www/esarm.ir/

http://www.fa.wikipopia.org/gheraati.ir

http://www.gheraati.statmyweb.com/s/

http://www.relatedurls.com/privacy policy.com

 http://www.iranlinker.ir/component/search/?searchword=isaar.gheraati.ir&searchphrase=all&Itemid=888

(privacy policy)ثبت سایت ایثار و مقاومت عبدالصمد قرائتی

در بانک اطلاعاتی سایت ( ایران لینکر) و نمایش آن به صورت جهانی

http://www.w3.org/comsortium/lega/privacy-sTatement-20000612#public-sTatement-20000612#public

جهت سرویس دهی سایت ایثار و مقاومت عبدالصمد قرائتی (w3.org) سرور خدماتی جهانی

 و امتیاز بندی جهانی آن در اینترنت (privacy policy)

http://www.amazon/gp/help/customer/display.html/ref=footer_privacy?ie=UTF8&no0deid=468496

(privacy policy)آی پی سایت ایثار و مقاومت عبد الصمد قرائتی

(USA) در سرور اختصاصی آمازون و نمایش جهانی آن

  http://www.jiumang.com/alexainfo/gheraati.ir

http://www.alexa.com/help/privacy

سرور خدماتی و اختصاصی الکسا جهت رتبه بندی جهانی سایت

ایثار و مقاومت در ترافیک سایت های بین الملل

 http://www.prchecker.info/cheek_page_rank.php

طریقه سنجش پیج رنک سایتها و بین الملل در سرور فوق الذکر در گوگل

http://www.tarjoo.ir/ads?p=www.isaar.gheraati.ir&type=web

شناسه ثبت سایت ایثار و مقاومت عبدالصمد قرائتی (privacy policy)

در موتورهای قدرتمند جستجو گر ایرانی و برای سنجش دیگر سایت ها      

شناسه سایت ایثار و مقاومت عبد الصمد قرائتی در  بانک اطلاعاتی ثبت پایگاه های مجوز دار اینترنتی (ایران لینکر)

http://www.w3.org/consortium/legal/privacy-statement-20000612#public

http://www.info.yahoo.com/privacy/us/yahoo/details.html

http://www.dnsw.info/gheraati.ir

http://www.google-search.nayabkala.ir/src_ privacy_ policy.html

http://www.groups.yahoo.com/group/shadine/join

http://www.jiumang.com/alexainfo/geraati.ir

http://www.jiumang.com/alexainfo/endadtehran.ir

http://www.rank.ir/Privacy.php

http://www.google.com/m/search?site=universal&q=gheraati.alexa.com

http://www.code.google.com/soc/

http://www.siteanalytics.compete.com/gheraati.ir/?metric=uv

لینک مستقیم تلویزیون آنلاین(پخش ۱۵ کانال دیجیتال + ۱۵کانال رادیو زنده + کلیه اماکن متبرکه )http://www.4jok.com/tv 

http://www.4jok.com/tv http://www.takkhal.net/tv/index.htm

esarmir@yahoo.com)

http://www.google.com /gwt/x?client=ms-samsung&source=m&u=http://www.isaar.gheraati.ir/&=wsi=1f93f0af4567de17&ei=hytptrslhptj1qbk37dndg&wsc=eb&ct=pg1&whp=30

شناسه گیم لافت مدیریت سایت ایثار و مقاومت (عبدالصمد قرائتی privacy policy):

https://www.wapshop.gameloft.com/wifi/cc_action.php?mail=esarmir@yahoo.com&password=2570109282&card_holder=www.esarm.ir/card-number=...

http://www.info.yahoo.com/privacy/us/yahoo

http://www.m.samsung.com/in/news

http://www.webarbiter.com/en/isaar.gheraati.ir

http://www.uk.ask.com/puk

http://www/google.termsofservice/isaar.gheraati.ir

Service:powerby http://www.yenwoo.com/wm/searchnumber.php

http://www,google.com/search?q=www.gheraati.abdolsamad%40iran.ir&btnG=search&sitesearch=&ie=uTf-8&oe=uTf-8

http://www.m.la.samsungapps.com/category/index.do?op=&ca=17797&m=none

http://www.waps.samsungmobile.com/latinamerica.jsp?parm1=-true

http://www.wapsshop.gameloft.com/wifi/index.php?ms_sid=4

http://www.pressabout.us/isaar.gheraati.ir

 کاربران محترم اینترنت می توانند برای مشاهدی(شناسه بین المللی) سایت ایثار و مقاومت عبدالصمدقرائتی(privacy policy ) و آمار ترافیک آپدیت شده و دیگر مشخصه های هویتی سایت.... به ادرسhttp://www.seo-analysistools.com/web/howtovanish.com

مراجعه و سپس در مرورگر(analyze)سایت مذکور آدرس

http://www.isaar30.ir سرچ نمایند آنگاه خودتان مشاهده نمایید

http://www.statscrop.com/keyword-ranking-analysis/domain/osake.jpg&ei/isaar.gheraati.ir

http://www.mywot.com/enssorecard/isaar.ir/feedhttp://www.d2c.infogin.com/en-gb/lnk00/=esarm.blogfa.com
http://www.Privacy.microsoft.com/library/toolbar/3.0/search.aspx&ei=2YAHOO:http://www.esarm.mail.google.com/supportin
http://www.mail.google.com/mail/help/intl/en/mobile.html
http://www.google.com/a/help/intl/en/security/terms/new_privacy.html
http://m.google.com/static/en/privacy.html
gheraati.abdolsamad@gmail.com
adbdolsamad.gheraati@iGoogle.com
Email:www.adbdolsamad.gheraati_1966@yahoo.com
www.abdolsamad.ghreaati@Gameloft.com
http://www.support.microsoft.com/kb/318380/
MSN:Mobile:http:www.ent.mobile.msn.com/en-us/
post:ILktoronk:interneti:[privacyreQuest@postini.com]
postin:support:portaL:http://www.president.ir/Fa/?ArtID=26889
sandoghsoti:daryaft:PAYAM:00989350001400/
Post:ilktoronkiran:gheraati.adolsamad@iran.ir#http://www.samandehi.ir/help/menunews.html#.http://www.samandehi.irmainuMenu.htm

http://www.wapsshop.gameloft.com/wifi/index.php?ms_sid=4

http://www.pressabout.us/isaar.gheraati.ir

  www.gheraati.abdolsamade@iran.ir Modiriat site khabai isaar va moghavemat 

 

www.gheraati.abdolsamade@iran.ir Modiriat site khabari isaar va etlaa resani moghavemat
POST:ILKTORONKIRAN:gheraati.abdoLsamad@iran.ir مدیریت سایت ایثار و مقاومت و پایگاه خبری واطلاع رسانی مردمی کد پایگاه:8910http://www.mywot.com/enssorecard/isaar.ir/feed
http://www.d2c.infogin.com/en-gb/lnk00/=esarm.blogfa.com
http://www.Privacy.microsoft.com/library/toolbar/3.0/search.aspx&ei=2YAHOO:http://www.esarm.mail.google.com/supportin
http://www.mail.google.com/mail/help/intl/en/mobile.html
http://www.google.com/a/help/intl/en/security/terms/new_privacy.html
http://m.google.com/static/en/privacy.html
gheraati.abdolsamad@gmail.com
adbdolsamad.gheraati@iGoogle.com
Email:www.adbdolsamad.gheraati_1966@yahoo.com
www.abdolsamad.ghreaati@Gameloft.com
http://www.support.microsoft.com/kb/318380/
MSN:Mobile:http:www.ent.mobile.msn.com/en-us/
post:ILktoronk:interneti:[privacyreQuest@postini.com]
postin:support:portaL:http://www.president.ir/Fa/?ArtID=26889
sandoghsoti:daryaft:PAYAM:00989350001400/
Post:ilktoronkiran:gheraati.adolsamad@iran.ir#http://www.samandehi.ir/help/menunews.html#.http://www.samandehi.irmainuMenu.htm

www.gheraati.abdolsamade@iran.ir Modiriat site khabai isar va moghavemat

www.gheraati.abdolsamade@iran.ir Modiriat site khabai isaar va moghavemat

 

  www.gheraati.abdolsamade@iran.ir

   Modiriat site khabai isaar va moghavematنظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:

نويسنده: بامدیریت خبری بسيجي و ايثارگر 8 سال دفاع مقدس و خادم ملت ایران عبدالصمدقرائتی تاريخ: شنبه 23 اسفند 1394برچسب:, موضوع: <-PostCategory-> لينک به اين مطلب

درباره وبلاگ

( پایگاه خبری عبدالصمد قرائتی(privacy policy) و سایت ایثار و مقاومت عبدالصمد قرائتی(privacy policy) ««از فرمایشات مقام معظم رهبری حضرت آیت العظمی خامنه ای دامت حفاظة »» در سخنرانی اولین روز هفته دولت در حضور ریاست جمهوری و هیئت دولت مورخه 2/6/91 (یکی از وظایف مهم پایگاه های اینترنتی تقویت وحدت ملی است ) ( پایگاه خبری عبدالصمد قرائتی(privacy policy) دارای شناسه ثبت جهانی یاهو به آدرس http://www.dnsw.info/gheraati.ir و همچنین شناسه ثبت جهانی در گوگل http://www.google.com/abuot/company http://www.webarbiter.com/fa/isaar.gheraati.irشناسه جهانی سایت ایثار و مقاومت عبدالصمد قرائتی(privacy policy) و رتبه جهانی آن در سایت وب آرمیتر sites©google.2012.gheraati.abdolsamad@iran.ir/links/phpمعرفی سایت ایثار و مقاومت عبد الصمد قرائتی (privacy policy ) مشتمل بر ۱۵۰ سایت اینترنتی در عرصه های مختلف ۱ - فناوری ۲- موشکی ۳ - سپاهی ۴ - بسیجی ۵ - پزشکی وسلامت ۶ - قضائی ۷- مجلس ۸ - موسسات و وزارتخانه ها ۹ - دانشجویی ۱۰- موسیقی اصیل ایرانی ۱۱ - ورزش و سلامت ۱۲ - سایبری ۱۳- علمی ۱۴-ائمه معصومین (امام هادی(ع) ۱۵ - آموزشی و تحقیقات و فناوری و ...... یکصد سایت دیگر جهت تحقیقات کاربران اینترنتی در داخل و بین الملل در فضای پاک (پیوندهای اینترنتی سایت ایثار و مقاومت عبد الصمد قرائتی (privacy policy ) ) لذا از کلیه کاربران داخل و خارج از کشور که متقاضی استفاده از فضای پاک اینترنتی جهت تحقیقات خود درکلیه اوقات شبانه روز و در عرصه های مختلف فوق الذکر می باشد می توانند به آدرس ذیل مراجعه و نهایت استفاده جهت تحقیقات خود در فضای پاک اینترنت ببرند http://www.isaar.gheraati.ir http://www.gheraati.ir http://www.esarm.ir و همچنین نیز می توانند در صورت تمایل در ۲۴ ساعت شبانه روز جهت(پیشنهادات و انتقادات و راهنماییهای مثبت خود از طریق ایمیل esarmir@yahoo.com در داخل و بین الملل با سایت مذکور ارتباط برقرار و تبادل نظر نمایند. من الله توفیق مدیریت سایت ایثار و مقاومت (privacy policy ) با کمال تشکر از کلیه کاربران اینترنتی داخل و بین الملل که با این سایت در تماسند . شماره ثبت ((شناسه ملی اینترنتی)) مدیریت سایت ایثار و مقاومت عبد الصمد قرائتی privacypolicy به شماره 3033459312613105 برای اطلاع کاربران داخلی و بین المللی میباشد. عنوان : معرفی سایت ایثار و مقاومت عبد الصمد قرائتی privacy policy بسم الله الرحمن الرحیم مدیریت سایت ایثار و مقاومت عبدالصمد قرائتی (privacy policy) و مسئول پایگاه اطلاع رسانی خبری و مردمی ایثار و مقاومت کد پایگاه ۸۹۱۲ بسم الله الرحمن الرحیم با عرض ادب و احترام ، حضور کلیه کاربران داخلی و بین الملل ، که از این سایت بازدید به عمل می آورند ، به استحضار کلیه آنها می رساند ، این سایت به ثبت ستاد ساماندهی پایگاهها و سایت های ایرانی درآمده و دارای مجوز قانونی میباشد ، و تنها هدف این سایت ارتقاء فضای پاک سایبری برای استفاده کلیه کاربران اینترنتی ، داخلی و بین الملل می باشد . مایلم که با افتخار و بالندگی هر چه تمام به استحضار کلیه کاربران داخلی و بین الملل برسانم . که این سایت ایثار و مقاومت عبدالصمد قرائتی (privacy policy) به ثبت و صدور شناسنامه بین الملل و جهانی به آدرس : http://www.dnsw.info/gheraati.ir درآمده است . که این نتیجه زحمات چندین ساله فعالیت سیاسی جنگ سایبری فعالان سیاسی و ایثار گری مدیریت سایت ایثار و مقاومت عبدالصمد قرائتی (privacy policy) می باشد . من الله توفیق این سایت جهت تمکین از فرمایشات مقام معظم رهبری جهت مبارزه فعالان بسیجی ایثار گر با جنگ نرم سایبری به سرکردگی استکبار جهانی و اسرائیل غاصب از سال ۸۷ شروع به فعالیت نموده و تا توان دارد از نظام جمهوری اسلامی ایران تا آخرین قطره خون در سنگر جنگ نرم با دشمنان دفاع خواهد نمود به حول قوه الهی کلیه حقوق این سایت ثبت شده ستاد ساماندهی کل کشور به آدرس : sites©google.2012.gheraati.abdolsamad@iran.ir/links/php برای مدیریت سایت عبدالصمد قرائتی privacy policy محفوظ می باشد . info@issar.gheraati.ir ان تنصرو الله ینصرکم و یثبت اقدامکم من الله توفیق از کلیه خوانندگان سایت و بینندگان آن در کلیه ایام التماس دعا دارم جهت هر گونه پیشنهاد و انتقاد و پیگیری گزارشات از سوی مردم شهید پرور و شیعیان بین الملل و جهان آمادگی کامل را دارد با کمال تشکر مدیریت سایت ایثار و مقاومت عبدالصمد قرائتی privacy policy ایمیل مدیریت سایت ایثار و مقاومت جهت دریافت پیشنهادات ، انتقادات ، راهنمایی های کاربران محترم در شبانه روز آمادگی دریافت ایمیل شما در داخل و خارج از کشور و بین املل را دارم emali: esarmir@yahoo.comhttp://www.gheraati.abdolsamad@iran.ir http://www.isaar.gheraati.ir آدرس سایت http://www.esarm.ir آدرس سایت http://www.sandp.ir/en/a/fa/isaar.gheraati.ir آدرس ایمیل مدیریت سایت : ایثار و مقاومت عبدالصمد قرائتی (privacy policy) emali: esarmir@yahoo.com gmail:esarmirc@gmail.com gmail:adgh.pp.iran@Gmail.com gmail:iran.gheraati@gmail.com آدرس های سرچ سایت ایثار و مقاومت در 400 موتور جستجوی گوگل و رتبه سنجی سایت مذکور و دیگر سایت ها از این طریق http://www.webarbiter.com/en/isaar.gheraati.ir http://www.webarbiter.com/fa/isaar.gheraati.ir http://www.uk.ask.com/puk http://www.wzeu.ask.com برای سرچ آدرس سایت مذکور در ایرانسل کلمه (عبدالصمد قرائتی در ایرانسل) را در گوگل سرچ نمایید ، بعدا شما سایت را مشاهده خواهید نمود تلفن : 09398548897 صندوق صوتی : 00989350001400 در ایرانسل با کمال تشکر مدیریت سایت ایثار و مقاومت عبدالصمد قرائتی privacy policy Http://www/google.termsofservice/isaar.gheraati.ir آدرس شناسه سرچ این سایت و سایتهای رتبه بالا در گوگل به وسیله آدرس فوق الذکر Service:powerbyhttp://www.yenwoo.com/wm/searchnumber.php کاربران محترم اینترنت می توانند برای مشاهدی(شناسه بین المللی) سایت ایثار و مقاومت عبدالصمدقرائتی(privacy policy ) و آمار ترافیک آپدیت شده و دیگر مشخصه های هویتی سایت.... به ادرسhttp://www.seo-analysistools.com/web/howtovanish.com مراجعه و سپس در مرورگر(analyze)سایت مذکور آدرس http://www.isaar30.ir سرچ نمایند آنگاه خودتان مشاهده نمایید. آدرس شناسه سرویس دهی (IT) در خصوص سایت ایثار و مقاومت عبدالصمد قرائتی به صورت (09398548897) سرچ در گوگل http://www,google.com/search?q=www.gheraati.abdolsamad%40iran.ir&btnG=search&sitesearch=&ie=uTf-8&oe=uTf-8 آدرس سرچ این سایت و سایتهای مختلف جهت بازیابی شناسه سیمیلر پیج در گوگل به وسیله ی آدرس فوق الذکر http://www.m.la.samsungapps.com/category/index.do?op=&ca=17797&m=none آدرس شناسه جهانی سایت ایثار و مقاومت به وسیله ی سرچ سامسونک موبایل در گوگل http://www.waps.samsungmobile.com/latinamerica.jsp?parm1=-true آدرس شناسه ی وب شاپ سامسونگ موبایل سرچ در گوگل http://www.wapsshop.gameloft.com/wifi/index.php?ms_sid=4 آدرس جدیدترین شناسه ی گیم لافت در وب شاپ سرچ در گول **************************************************************************** مدیریت سایت ایثار و مقاومت عبدالصمد قرائتی (Privacy policy)آمادگی دریافت (هر گونه پیشنهاد ، انتقاد ، راهنمایی....از طریق صندوق صوتی 00989350001400 دیتا مسیج سنتر را دارد) www.isaar30.ir آدرس ایمیل مدیریت سایت : ایثار و مقاومت عبدالصمد قرائتی (privacy policy) emali: esarmir@yahoo.com gmail:esarmirc@gmail.com gmail:adgh.pp.iran@Gmail.com gmail:iran.gheraati@gmail.com **************************************************************************************** [تصویر: fjj392b1yzwdd69pk8a.gif][تصویر: fjj392b1yzwdd69pk8a.gif][تصویر: fjj392b1yzwdd69pk8a.gif][تصویر: fjj392b1yzwdd69pk8a.gif][تصویر: fjj392b1yzwdd69pk8a.gif][تصویر: fjj392b1yzwdd69pk8a.gif][تصویر: fjj392b1yzwdd69pk8a.gif][تصویر: fjj392b1yzwdd69pk8a.gif] http://www.google.com/intl/en/policies/privacy/usaکالیفرنیا privacyequest@postini.com http://www.isar.gheraati.ir/link/Dump/ http://www.vitrin.irancell.ir/cgi-bin/Mobiweb/homepage/privacypolicy.cig http://www.us.m.yahoo.com/w/global/main?.intl=us&.lang=en www.esarm.ir آدرس اصلی سایت ایثار و مقاومت عبدالصمد قرائتی (privacy policy ) http://www.gheraati.abdolsamad @ iran.ir شناسه سایت ایثار و مقاومت در سرور(palringo) http://www.palringo.com/en/gb/terms-and-conditions شناسه سایت ایثارو مقاومت در گوگل http://www.google.com/recaptcha/lernmore http://www.nasdaqstockranking.com/ir-biosciences-holdings-inc-irbs.html www.google.com/m?q=www.388323901.ir http://www.wikimediafoundation.org/wiki/privacy_policy&ei=kd33toinfovk_abwoon2dq&ct=np&whp=3489شناسه ثبت سایت ایثار و مقاومت عبد الصمد قرائتی در ویکی مدیا http://www.google.com/m/ig?sa=n http://www.google.com/gwt/x?q=policies.isaar.ir http://www.info.yahoo.com/privacy/us/yahoo/search/details/htm/ http://www.amazon.gheraati.ir ) در سرور قدرتمند آمازون و آپاچی privacy policy شناسه سرور اختصاصی سایت ایثار و مقاومت عبدالصمد قرائتی( http://www.statscrop.com/www/esarm.ir/ http://www.fa.wikipopia.org/gheraati.ir http://www.gheraati.statmyweb.com/s/ http://www.relatedurls.com/privacy policy.com http://www.iranlinker.ir/component/search/?searchword=isaar.gheraati.ir&searchphrase=all&Itemid=888 (privacy policy)ثبت سایت ایثار و مقاومت عبدالصمد قرائتی در بانک اطلاعاتی سایت ( ایران لینکر) و نمایش آن به صورت جهانی http://www.w3.org/comsortium/lega/privacy-sTatement-20000612#public-sTatement-20000612#public جهت سرویس دهی سایت ایثار و مقاومت عبدالصمد قرائتی (w3.org) سرور خدماتی جهانی و امتیاز بندی جهانی آن در اینترنت (privacy policy) http://www.amazon/gp/help/customer/display.html/ref=footer_privacy?ie=UTF8&no0deid=468496 (privacy policy)آی پی سایت ایثار و مقاومت عبد الصمد قرائتی (USA) در سرور اختصاصی آمازون و نمایش جهانی آن http://www.jiumang.com/alexainfo/gheraati.ir http://www.alexa.com/help/privacy سرور خدماتی و اختصاصی الکسا جهت رتبه بندی جهانی سایت ایثار و مقاومت در ترافیک سایت های بین الملل http://www.prchecker.info/cheek_page_rank.php طریقه سنجش پیج رنک سایتها و بین الملل در سرور فوق الذکر در گوگل http://www.tarjoo.ir/ads?p=www.isaar.gheraati.ir&type=web شناسه ثبت سایت ایثار و مقاومت عبدالصمد قرائتی (privacy policy) در موتورهای قدرتمند جستجو گر ایرانی و برای سنجش دیگر سایت ها شناسه سایت ایثار و مقاومت عبد الصمد قرائتی در بانک اطلاعاتی ثبت پایگاه های مجوز دار اینترنتی (ایران لینکر) http://www.w3.org/consortium/legal/privacy-statement-20000612#public http://www.info.yahoo.com/privacy/us/yahoo/details.html http://www.dnsw.info/gheraati.ir http://www.google-search.nayabkala.ir/src_ privacy_ policy.html http://www.groups.yahoo.com/group/shadine/join http://www.jiumang.com/alexainfo/geraati.ir http://www.jiumang.com/alexainfo/endadtehran.ir http://www.rank.ir/Privacy.php http://www.google.com/m/search?site=universal&q=gheraati.alexa.com http://www.code.google.com/soc/ http://www.siteanalytics.compete.com/gheraati.ir/?metric=uv لینک مستقیم تلویزیون آنلاین(پخش ۱۵ کانال دیجیتال + ۱۵کانال رادیو زنده + کلیه اماکن متبرکه )http://www.4jok.com/tv http://www.4jok.com/tv http://www.takkhal.net/tv/index.htm esarmir@yahoo.com) http://www.google.com /gwt/x?client=ms-samsung&source=m&u=http://www.isaar.gheraati.ir/&=wsi=1f93f0af4567de17&ei=hytptrslhptj1qbk37dndg&wsc=eb&ct=pg1&whp=30 شناسه گیم لافت مدیریت سایت ایثار و مقاومت (عبدالصمد قرائتی privacy policy): https://www.wapshop.gameloft.com/wifi/cc_action.php?mail=esarmir@yahoo.com&password=2570109282&card_holder=www.esarm.ir/card-number=... http://www.info.yahoo.com/privacy/us/yahoo http://www.m.samsung.com/in/news http://www.webarbiter.com/en/isaar.gheraati.ir http://www.uk.ask.com/puk http://www/google.termsofservice/isaar.gheraati.ir Service:powerby http://www.yenwoo.com/wm/searchnumber.php http://www,google.com/search?q=www.gheraati.abdolsamad%40iran.ir&btnG=search&sitesearch=&ie=uTf-8&oe=uTf-8 http://www.m.la.samsungapps.com/category/index.do?op=&ca=17797&m=none http://www.waps.samsungmobile.com/latinamerica.jsp?parm1=-true http://www.wapsshop.gameloft.com/wifi/index.php?ms_sid=4 http://www.pressabout.us/isaar.gheraati.ir http://www.statscrop.com/keyword-ranking-analysis/domain/osake.jpg&ei/isaar.gheraati.ir http://www.mywot.com/enssorecard/isaar.ir/feedhttp://www.d2c.infogin.com/en-gb/lnk00/=esarm.blogfa.com http://www.Privacy.microsoft.com/library/toolbar/3.0/search.aspx&ei=2YAHOO:http://www.esarm.mail.google.com/supportin http://www.mail.google.com/mail/help/intl/en/mobile.html http://www.google.com/a/help/intl/en/security/terms/new_privacy.html http://m.google.com/static/en/privacy.html gheraati.abdolsamad@gmail.com adbdolsamad.gheraati@iGoogle.com Email:www.adbdolsamad.gheraati_1966@yahoo.com www.abdolsamad.ghreaati@Gameloft.com http://www.support.microsoft.com/kb/318380/ MSN:Mobile:http:www.ent.mobile.msn.com/en-us/ post:ILktoronk:interneti:[privacyreQuest@postini.com] postin:support:portaL:http://www.president.ir/Fa/?ArtID=26889 sandoghsoti:daryaft:PAYAM:00989350001400/ Post:ilktoronkiran:gheraati.adolsamad@iran.ir#http://www.samandehi.ir/help/menunews.html#.http://www.samandehi.irmainuMenu.htm http://www.wapsshop.gameloft.com/wifi/index.php?ms_sid=4 http://www.pressabout.us/isaar.gheraati.ir www.gheraati.abdolsamade@iran.ir Modiriat site khabai isaar va moghavemat www.gheraati.abdolsamade@iran.ir Modiriat site khabari isaar va etlaa resani moghavemat POST:ILKTORONKIRAN:gheraati.abdoLsamad@iran.ir مدیریت سایت ایثار و مقاومت و پایگاه خبری واطلاع رسانی مردمی کد پایگاه:8910http://www.mywot.com/enssorecard/isaar.ir/feed http://www.d2c.infogin.com/en-gb/lnk00/=esarm.blogfa.com http://www.Privacy.microsoft.com/library/toolbar/3.0/search.aspx&ei=2YAHOO:http://www.esarm.mail.google.com/supportin http://www.mail.google.com/mail/help/intl/en/mobile.html http://www.google.com/a/help/intl/en/security/terms/new_privacy.html http://m.google.com/static/en/privacy.html gheraati.abdolsamad@gmail.com adbdolsamad.gheraati@iGoogle.com Email:www.adbdolsamad.gheraati_1966@yahoo.com www.abdolsamad.ghreaati@Gameloft.com http://www.support.microsoft.com/kb/318380/ MSN:Mobile:http:www.ent.mobile.msn.com/en-us/ post:ILktoronk:interneti:[privacyreQuest@postini.com] postin:support:portaL:http://www.president.ir/Fa/?ArtID=26889 sandoghsoti:daryaft:PAYAM:00989350001400/ Post:ilktoronkiran:gheraati.adolsamad@iran.ir#http://www.samandehi.ir/help/menunews.html#.http://www.samandehi.irmainuMenu.htm www.gheraati.abdolsamade@iran.ir Modiriat site khabai isar va moghavemat www.gheraati.abdolsamade@iran.ir Modiriat site khabai isaar va moghavemat www.gheraati.abdolsamade@iran.ir Modiriat site khabai isaar va moghavemat http://www.webmester.gheraati.com

نويسندگان

لينکهاي روزانه

جستجوي مطالب

طراح قالب

© All Rights Reserved to esarm.LoxBlog.Com | Template By: NazTarin.Com